0 +38 (066) 992 14 44

Як подарунком розказати про свої почуття?

0

Новости - Як подарунком розказати про свої почуття?

Можна довго вигадувати щось надзвичайне та все рівно промахнутись. А що, як ми вам скажемо, що існують такі подарунки, які подобаються всім? Мабуть ви одразу й не повірите в це, але ми спробуємо довести.

От дивіться. Ну яка дівчина не любить романтичну вечерю? Люблять всі. Уявіть, ніжна романтична атмосфера, грає приємна музика, на столі пляшка шампанського у витончених бокалах, щось дуже смачне у красивому посуді та мерехтливе полум’я свічки. Свічки – це ж магія! Ммм, така вечеря мрія кожної красуні.

Бо емоції — це найцінніше. А коли це подарунки, які визивають теплі почуття, то свято запам’ятовується краще. 

Ловить від нас круту підбірку подарунків для романтичного свята та діліться з друзями, бо воно того варте.

Парфуми супер-хіти — це найкращі аромати бренду Bibliotheque de Parfum. Ми відібрали лише ТОПові аромати, 100% бестселери, які подобаються абсолютно всім. Достатньо лише прочитати опис про парфум, та обрати за цим критерієм. Дуже спокусливі, відверті та гарячі, від них ніхто не встоїть. Для дівчат ніколи не буває парфумів забагато, навпаки, їх завжди мало!

І до кожного з цих парфумів ми подаруємо натуральну соєво-кокосову камінну свічку з ароматом. А тут головне – СВІЧКУ МИ ДАРУЄМО ДО КОЖНОГО ПАРФУМУ! Тобто ви купляєте лише парфум, а свічка йде у подарунок. 

А Що крутого в цій свічці?

По-перше — вона з п’янким ароматом. Ніжним та чуттєвим, від нього в захваті всі. Треба сказати, що до кожного з парфумів (а їх представлено 5) — своя унікальна свічка. 

По-друге — свічка з натуральним соєво-кокосовим воском. Що це означає? Що вона корисна! Для масажу та зволоження шкіри. Достатньо налити трішки теплого воску на долоньки, та втерти його у шкіру. Вона набуде оксамитовості та дуже спокусливого аромату.

По-третє — фетиль у свічці дерев’яний. І коли свічка горить, він потріскує, наче полінця в каміні. Це надзвичайно романтично! І останнє — використовувати свічку ви будете не менш 5 місяців!

Неймовірно приємний подарунок! Поспішайте, бо їх кількість обмежена. Та як показує практика минулого року, такі набори розібрали миттєво!

Для тих, хто обожнює створювати затишок в домі, ми пропонуємо найкраще рішення, супер-комбо, бомбу-петарду та ще багато епітетів тут можна написати, а саме: нішевий дифузор для дому та камінну свічку. Це справжнє свято ароматів в усьому просторі. 

Диффузор для дому та камінну свічку, про яку ми писали вище. Переходіть за посиланням та роздивляйтесь набір уважно

Ще один крутий варіант подарунку — парфумерний гардероб з 5 ароматів! Поперше, парфумений гардероб — це сервіс підбору нішевих ароматів онлайн. Які переваги він дає: не треба ходити по бутіках, обираючи аромат, впродовж часу можна спостерігати, як змінюється шлейф. Та вже після знайомства з ароматом в декілька днів придбати великий флакон парфуму навіть на відстані та не помилитись у виборі.

В гардеробі 5 ароматів по 3 мл = 15 мл нішевого парфуму, стійкість кожного більше доби, а вистачає гардеробу на 1,5-2 місяці. А найкрутіше в цьому — що на кожен день різний аромат.

А щоб у подарунка було більше романтичної атмосфери ми додали до нього неймовірну парфумовану камінну свічку. Прямо зараз перегляньте, який крутий набір ми приготували для ваших коханих:

Отже, ми зібрали для вас ТОП-подарунків, від яких в захваті ВСІ! Так, це перевірено вже на практиці. Тож вам залишається пройти за посиланням, обрати подарунок для коханої людини, та замовити його за крутою святковою ціною. 

https://votre.com.ua/product-category/akcii-na-14-fevralja/

Магазин:
м. Чернівці, ТЦ Формаркет
info@votre.com.ua
Каждый день 10:00 - 19:00